Камера відеоспостереження Light Vision VLC-7192WM
Light Vision VLC-7192WM |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Light Vision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Light Vision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Light Vision VLC-7192WM
Усі ціни 6 →Видеокамера Light Vision MHD VLC-7192WM | 939 грн. |
MHD Відеокамера VLC-7192WM White Light Vision 2Mp f-2.8 мм | 939 грн. |
MHD-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-7192WM(H) Starlight White f-3.6mm | 1 114 грн. |
MHD-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-7192WM(H) Starlight White f=3.6mm (75 | 1 114 грн. |
MHD-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-7192WM White f=3.6mm (75-00039) | 939 грн. |
Вулична Starlight MHD-відеокамера Light Vision VLC-7192WM(H), 2Мп | 1 111 грн. |
Додаткові функції і можливості камери відеоспостереження Light Vision VLC-7192WM:
- Мінімальне освітлення — 0.001 люкс.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →