Камера відеоспостереження Light Vision VLC-4256DM
Light Vision VLC-4256DM |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Light Vision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Light Vision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Light Vision VLC-4256DM
Відеокамера VLC-4256DM Graphite Light Vision 5Mp f-3.6 мм | 1 327 грн. |
MHD-відеокамера 5Mp Light Vision VLC-4256DM Graphite f=3.6mm (75-00058) | 1 327 грн. |
Купольна вулична відеокамера Light Vision VLC-4256DM black, 5Мп | 1 324 грн. |
Відеокамера VLC-4256DM Graphite Light Vision 5MP f-3.6 мм | 1 327 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →