Дитяче автокрісло Lionelo Hugo
Відео 2Фото 45 |
Lionelo Hugo |
|
Крісло для установки особою по ходу руху транспортного засобу, адаптоване під перевезення діток віком від 3-4 до 12 років. Модель розрахована на вагу маленького пасажира 15-36 кг.у салоні машини автокрісло фіксується автомобільним ременем безпеки, також їм пристібається дитина. Для утримання вироби в правильному положенні передбачаються спеціальні гачки для ременя SecureHip. У ролі допоміжної системи кріплення дитячого сидіння застосовуються замкові скоби Isofix.
Спільне зростання крісла з дитиною забезпечується завдяки регулюванням висоти розміщення підголівника. "Крила" на ньому ефективно захищають шию і голову юного пасажира при бічних зіткненнях. У конструкції Lionelo Hugo Isofix є зручні підлокітники і два підстаканники для пляшечок з питтям, розташовані в межах досяжності дитиною. Знімна оббивка автокрісла виконана з практичною в догляді екозамші. Модель отримала позитивний вердикт в тестах на предмет безпеки за методикою випробувань незалежної лабораторії Tass International.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lionelo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lionelo.
Купити Lionelo Hugo
Усі ціни 26 →Автокрісло Lionelo (LO-HUGO I-SIZE PINK BABY) | 4 499 грн. |
Автокресло Lionelo Hugo I-Size Black Carbon | 4 499 грн. |
Автокрісло Lionelo Hugo Leather Grey (LO.A.HU02) | 3 759 грн. |
Автокрісло Lionelo Hugo I-Size Black Carbon, 15-36 кг, чорне (LO- HUGO I-S | 4 499 грн. |
Lionelo Hugo I-Size Black Carbon, 15-36kg (LO- HUGO I-SIZE BLACK CARBON) l | 4 499 грн. |
- Розмір: 49x47x72 см