Дитяче автокрісло Lionelo Luuk Fix
Фото 9 |
Lionelo Luuk Fix |
|
Автомобільний бустер із вбудованими підлокітниками, призначений для безпечного перевезення дітей віком від 6-7 років. На плечі крісла звалено важливу місію щодо забезпечення правильної посадки дитини, щоб штатний ремінь безпеки транспортного засобу не проходив поблизу області шиї юного пасажира. У додаткових активах моделі знаходиться спеціальний напрямний ремінь BeltHold. Встановлюється Lionelo Luuk Fix в єдино правильному положенні - обличчям по ходу руху машини.
Надійне кріплення бустера - прерогатива висувних замкових скоб системи Isofix. Поверх каркаса дитячого сидіння одягнений знімний чохол, що піддається пранню в делікатному режимі при температурі 30 °С. Модель повністю відповідає вимогам європейського стандарту безпеки ECE R44/04. Також бустер пройшов незалежні випробування у лабораторії випробування у незалежній лабораторії Tass International. Важить виріб близько 3.3 кг, а значить його без проблем можна брати із собою при поїздках у чужих машинах (наприклад, на автомобілі-таксі).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lionelo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lionelo.
Купити Lionelo Luuk Fix
Усі ціни 9 →Автокрісло Lionelo (LO-LUUK FIX I-SIZE GREY STONE) | 2 599 грн. |
Бустер Lionelo Lionelo Luuk Fix I-Size Grey Stone (LO-LUUK Fix I-SIZE Grey | 2 599 грн. |
Автокрісло Lionelo Luuk Fix I-Size 15-36 кг бустер Grey Stone (LO-LUUK FIX | 2 634 грн. |
Автокрісло Lionelo Luuk Fix I-Size 15-36 кг бустер Grey Stone (LO-LUUK FIX | 2 599 грн. |
Lionelo Luuk Fix I-Size 15-36 kg Grey Stone (LO-LUUK FIX I-SIZE GREY STONE | 2 599 грн. |