Крісло-гойдалка Lionelo June Air
Відео 1Фото 10 |
Lionelo June Air |
|
Модель June Air відрізняється від June більш "дихаючим" матеріалом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lionelo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lionelo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lionelo June Air
Усі ціни 8 →Детский шезлонг Lionelo June Air Grey Graphite серый (LO-JUNE Air Grey GRA | 3 799 грн. |
Кресло-качалка Lionelo шезлонг June air grey graphite (LO-JUNE AIR GREY GR | 3 799 грн. |
Крісло-гойдалка Lionelo шезлонг June air grey graphite (LO-JUNE AIR GREY G | 3 799 грн. |
Дитячий шезлонг Lionelo June Air Grey Graphite 55259163 | 3 609 грн. |
Lionelo Крісло-гойдалка Lionelo шезлонг June air grey graphite (LO-JUNE AI | 3 799 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →