Моторне мастило Liqui Moly Top Tec 4600 5W-30 20 л (3757)
Товар застарів 5 960 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; газ; Об'єм (л): 20; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: API SM/CF; ACEA C3-08; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00/505.01; Допуски BMW, MINI: Longlife-04; Допуски Mercedes-Benz: 229.51; Допуски Ford: WSS-M2C917-A |
Liqui Moly Top Tec 4600 5W-30 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Liqui Moly Top Tec 4600 5W-30
Ціни на Liqui Moly Top Tec 4600 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Top Tec 4600 5W-30 1 л | від 543 грн. | 28 пропозицій | ||
Liqui Moly Top Tec 4600 5W-30 5 л | від 2 517 грн. | 26 пропозицій | ||
Liqui Moly Top Tec 4600 5W-30 60 л | від 29 302 грн. | 1 пропозиція |