Моторне мастило Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 4 л
Відео 3 |
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 4L |
|
Синтетичне моторне масло, яке підійде всім легкових автомобілів, для яких потрібно марка зі стандартом Євро-4. Рекомендується як для дизельних, так і бензинових двигунів, хоча виробник акцентує увагу на особливій ефективності масла в дизельних легковиках з сажовим фільтром. В'язкість 5W-40 дозволяє розраховувати на відмінну текучість за низьких температур і підвищений захист двигуна при високих навантаженнях. Може похвалитися широким набором допусків від іменних виробників: Porshe, Mercedes-Benz, BMW та Ford.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 4 л
Усі ціни 33 →Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 (4л) | 3 780 грн. |
Синтетична моторна олива - Top Tec 4100 SAE 5W-40 4л. | 2 007 грн. |
Олива моторна Liqui Moly TOP TEC 4100 5W-40 API SN/CF ACEA A3/B4/C3, 4л (4 | 2 168 грн. |
Масло моторне синтетичне Top Tec 4100 5W-40, 4л 7547 | 5 083 грн. |
Олива моторна Liqui Moly TOP TEC 4100 5W-40 API SN/CF ACEA A3/B4/C3, 4л (4 | 2 168 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40
Ціни на Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 1 л | від 436 грн. | 34 пропозиції | ||
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 4 л | від 1 724 грн. | 33 пропозиції | ||
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 5 л | від 2 175 грн. | 33 пропозиції | ||
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 20 л | від 8 075 грн. | 19 пропозицій | ||
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 60 л | від 23 567 грн. | 6 пропозицій | ||
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 205 л | від 78 840 грн. | 6 пропозицій |