Моторне мастило Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 205 л (3704)
Відео 3 |
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 205L |
|
Це синтетичне масло розроблено відповідно до вимог специфікацій європейської та американської асоціацій для бензинових і насамперед дизельних двигунів. Позиціонується як рішення екстракласу для легкових автомобілів. Виробником заявлено підвищений рівень захисту в широкому діапазоні температур, а також поліпшені характеристики при холодному пуску (індекс в'язкості – 5W-40). Також відповідає окремим вимогам таких марок, як Mercedes Benz, BMW, Ford і Porshe, тому вважається відмінним рішенням для транспортних засобів від цих виробників.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 205 л
Усі ціни 7 →Синтетична моторна олива — Top Tec 4100 SAE 5W-40 205 л. | 91 800 грн. |
Масло моторное Liqui Moly TOP TEC 4100 5W-40 (Бочка 205л) 3704 | 91 800 грн. |
Моторное масло Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 (205л.) LM-3704 | 78 840 грн. |
Liqui Moly 3704 | 89 640 грн. |
LIQUI MOLY Top Tec 4100 SAE 5W-40 205л. 3704 | 91 800 грн. |
Синтетична моторна олива Top Tec 4100 SAE 5W-40 205л. | 107 406 грн. |
Олія LIQUI MOLY Top Tec 4100 SAE 5W-40 205л. | 107 410 грн. |
Відеоогляди
Модификації Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40
Ціни на Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 1 л | від 436 грн. | 35 пропозицій | ||
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 4 л | від 1 724 грн. | 34 пропозиції | ||
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 5 л | від 2 175 грн. | 34 пропозиції | ||
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 20 л | від 8 075 грн. | 20 пропозицій | ||
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 60 л | від 23 567 грн. | 7 пропозицій | ||
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 205 л | від 78 840 грн. | 7 пропозицій |