Моторне мастило Liqui Moly Synthoil Energy 0W-40 1 л (1922)
Liqui Moly Synthoil Energy 0W-40 1L |
|
Якісне синтетичне масло з оптимальним індексом в'язкості 0W-40, який забезпечує високий рівень захисту двигуна в будь-яку погоду і при дуже високих навантаженнях. Розроблено для бензинових і дизельних моторів в легковиках, включаючи турбовані типи. За словами виробника, володіє відмінними енергозберігальними властивостями і підходить для довгих інтервалів сервісної заміни. Може похвалитися широким набором допусків від іменних виробників: Mercedes-Benz, Porsche, Volkswagen, Ford та інші.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liqui Moly Synthoil Energy 0W-40 1 л
Усі ціни 14 →Синтетична моторна олива - Synthoil Energy SAE 0W-40 1л. | 786 грн. |
Моторное масло Liqui Moly Synthoil Energy 0W-40 (1л.) LM-9514 | 675 грн. |
Моторна олива Liqui Moly Synthoil Energy SAE 0W-40 1л. (1922) 1922 | 786 грн. |
Liqui Moly Моторна олива Liqui Moly Synthoil Energy SAE 0W-40 1л. (1922) 1 | 786 грн. |
Liqui Moly 9514 | 768 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Liqui Moly Synthoil Energy 0W-40
Ціни на Liqui Moly Synthoil Energy 0W-40 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Synthoil Energy 0W-40 1 л | від 374 грн. | 14 пропозицій | ||
Liqui Moly Synthoil Energy 0W-40 4 л | від 2 471 грн. | 16 пропозицій | ||
Liqui Moly Synthoil Energy 0W-40 5 л | від 2 891 грн. | 9 пропозицій |