Моторне мастило Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 1 л (7500)
Відео 3 |
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 1L |
|
Виготовлений з синтетичної технології масло для бензинових і особливо дизельних двигунів. Позиціонується виробником як рішення екстра-класу, який економить паливо і захищає двигун від зносу. Сумісно з сажовими фільтрами. Виробниками заявлена поліпшена стійкість при високих температурах, хороша текучість при низьких, що цілком очікувано для в'язкості 5W-40. Рекомендується до застосування в легкових автомобілях Mercedes-Benz, Porsche, Ford і BMW.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liqui Moly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liqui Moly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 1 л
Усі ціни 34 →Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 (1л) | 1 044 грн. |
Синтетична моторна олива - Top Tec 4100 SAE 5W-40 1л. | 537 грн. |
Олива моторна Liqui Moly TOP TEC 4100 5W-40 API SN/CF ACEA A3/B4/C3, 1л (4 | 537 грн. |
Масло моторне синтетичне Top Tec 4100 5W-40, 1л 7500 | 1 358 грн. |
Олива моторна Liqui Moly TOP TEC 4100 5W-40 API SN/CF ACEA A3/B4/C3, 1л (4 | 537 грн. |
ще 20 пропозицій
anonim
30 січня 2015, 16:58
Легкотекучесть масла не повлияет на работу гидрокомпенсаторов, стучать не будут #
Показано 3 із 6 запитань
ще 3 запитання
Відеоогляди
Модификації Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40
Ціни на Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 1 л | від 436 грн. | 34 пропозиції | ||
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 4 л | від 1 724 грн. | 33 пропозиції | ||
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 5 л | від 2 201 грн. | 34 пропозиції | ||
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 20 л | від 8 075 грн. | 18 пропозицій | ||
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 60 л | від 23 567 грн. | 6 пропозицій | ||
Liqui Moly Top Tec 4100 5W-40 205 л | від 78 840 грн. | 6 пропозицій |