Плита LOFRA RLVD 96 MFTE/Ci синій
LOFRA RLVD 96 MFTE/Ci синій |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LOFRA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LOFRA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LOFRA RLVD 96 MFTE/Ci синій
Усі ціни 8 →LOFRA RLVD96MFTE/5I | 233 600 грн. |
LOFRA RLVD96MFTE/5I | 239 440 грн. |
LOFRA RLVD96MFTE/5I | 245 280 грн. |
Lofra RLVD96MFTE/CI | 154 680 грн. |
Lofra RLVD96MFTE/CI | 158 547 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації LOFRA RLVD 96 MFTE/Ci
Ціни на LOFRA RLVD 96 MFTE/Ci |
---|---|---|---|---|
LOFRA RBID 96 MFTE/Ci бежевий | від 154 680 грн. | 5 пропозицій | ||
LOFRA RRD 96 MFTE/Ci бордовий | від 154 680 грн. | 5 пропозицій | ||
LOFRA RBPD 96 MFTE/Ci білий | від 158 920 грн. | 5 пропозицій | ||
LOFRA RSD 96 MFTE/Ci нержавіюча сталь | від 154 680 грн. | 5 пропозицій | ||
LOFRA RLVD 96 MFTE/Ci синій | від 154 680 грн. | 8 пропозицій | ||
LOFRA RNMD 96 MFTE/Ci чорний | від 154 680 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →