Плита LOFRA RBPD 96 MFTE/Ci білий
LOFRA RBPD 96 MFTE/Ci білий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LOFRA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LOFRA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LOFRA RBPD 96 MFTE/Ci білий
LOFRA RBPD96MFTE/CI | 158 920 грн. |
LOFRA RBPD96MFTE/CI | 162 893 грн. |
LOFRA RBPD96MFTE/CI | 166 866 грн. |
LOFRA RBPD 96 MFTE/Ci | 206 107 грн. |
LOFRA RBPD 96 MFTE/Ci | 211 134 грн. |
Модификації LOFRA RBPD 96 MFTE/Ci
Ціни на LOFRA RBPD 96 MFTE/Ci |
---|---|---|---|---|
LOFRA RBID 96 MFTE/Ci бежевий | від 154 680 грн. | 5 пропозицій | ||
LOFRA RRD 96 MFTE/Ci бордовий | від 154 680 грн. | 5 пропозицій | ||
LOFRA RBPD 96 MFTE/Ci білий | від 158 920 грн. | 5 пропозицій | ||
LOFRA RSD 96 MFTE/Ci нержавіюча сталь | від 154 680 грн. | 5 пропозицій | ||
LOFRA RLVD 96 MFTE/Ci синій | від 154 680 грн. | 8 пропозицій | ||
LOFRA RNMD 96 MFTE/Ci чорний | від 154 680 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →