Плита LOFRA RRD 96 MFTE/5i бордовий
LOFRA RRD 96 MFTE/5i бордовий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LOFRA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LOFRA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LOFRA RRD 96 MFTE/5i бордовий
LOFRA DOLCEVITA 90 ROSSO BURGUNDY RRD96MFTE/5I | 202 680 грн. |
LOFRA DOLCEVITA 90 ROSSO BURGUNDY RRD96MFTE/5I | 207 747 грн. |
LOFRA DOLCEVITA 90 ROSSO BURGUNDY RRD96MFTE/5I | 212 814 грн. |
LOFRA RRD 96 MFTE/5i | 272 240 грн. |
LOFRA RRD 96 MFTE/5i | 278 880 грн. |
Модификації LOFRA RRD 96 MFTE/5i
Ціни на LOFRA RRD 96 MFTE/5i |
---|---|---|---|---|
LOFRA RBID 96 MFTE/5i бежевий | від 202 680 грн. | 8 пропозицій | ||
LOFRA RRD 96 MFTE/5i бордовий | від 202 680 грн. | 5 пропозицій | ||
LOFRA RBPD 96 MFTE/5i білий | від 237 880 грн. | 7 пропозицій | ||
LOFRA RNMD 96 MFTE/5i чорний | від 233 600 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →