Плита LOFRA RNMD 96 MFTE/5i чорний
LOFRA RNMD 96 MFTE/5i чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LOFRA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LOFRA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LOFRA RNMD 96 MFTE/5i чорний
Усі ціни 11 →Lofra RNMD96MFTE/5I/CI Dolcevita 90 | 233 600 грн. |
Lofra RNMD96MFTE/5I/CI Dolcevita 90 | 239 440 грн. |
Lofra RNMD96MFTE/5I/CI Dolcevita 90 | 245 280 грн. |
LOFRA DolceVita 90 Nero Matt RNMD96MFTE/5i/Ch | 241 080 грн. |
Lofra RNMD96MFTE/5I/Bronze | 241 080 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації LOFRA RNMD 96 MFTE/5i
Ціни на LOFRA RNMD 96 MFTE/5i |
---|---|---|---|---|
LOFRA RBID 96 MFTE/5i бежевий | від 202 680 грн. | 8 пропозицій | ||
LOFRA RRD 96 MFTE/5i бордовий | від 202 680 грн. | 5 пропозицій | ||
LOFRA RBPD 96 MFTE/5i білий | від 237 880 грн. | 7 пропозицій | ||
LOFRA RNMD 96 MFTE/5i чорний | від 233 600 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →