Каталог   /   Дім і ремонт   /   Автономне живлення та енергозабезпечення   /   Мережеві фільтри й подовжувачі   /   Logicpower

Фільтр-подовжувач Logicpower LP-X5/2m

Фото - Мережевий фільтр / подовжувач Logicpower LP-X5/2m
Фото 4
Logicpower LP-X5/2m
1.8 м3 м5 м
Колір
Типфільтр-подовжувач
Характеристики
Довжина кабелю1.8 м
Макс. потужність2200 Вт
Макс. навантаження10 А
Макс. поглинання енергії150 Дж
Переріз дроту0.75 мм²
Індикація роботи
Вимикачзагальний
Підключення
Тип вилки підключеннязвичайний
Розеток з заземленням (тип F)5 шт.
Захиствід короткого замикання
від перевантаження
від стрибків напруги (варистор)
автоматичний запобіжник
Конструктивні особливості
Можливість кріплення на стіну
Штекери розеткипід кутом
Дата додавання на E-Katalogсічень 2015
Маркування виробника
1945

3300

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logicpower 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logicpower.

Купити Logicpower LP-X5/2m

Мережевий фільтр PREMIUM LP-X5 2 м Black (3520Вт)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SvitloTrend З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
372 грн.

Фільтр мережі PREMIUM LP-X5 2 м Black (3520Вт) (5284)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Elecat З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
519 грн.

Мережевий фільтр PREMIUM LP-X5 2 м Black (3520Вт)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Happy-go-lucky market З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
350 грн.

Мережевий фільтр LogicPower LP-X5 2 м, 5 розеток, чорний (LP9583)

Маркетплейс: Rozetka.ua  RondalPlus  З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
353 грн.

Сітковий фільтр PREMIUM LP-X5 2 м Black (3520Вт)

Маркетплейс: Rozetka.ua  IP2HOUSE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
364 грн.

Динаміка цін на Logicpower LP-X5/2m

Модификації Logicpower LP-X5/2m

Ціни на Logicpower LP-X5/2m
Logicpower LP-X5/2m від 350 грн.6 пропозицій
Logicpower LP-X5/3m від 395 грн.9 пропозицій
Logicpower LP-X5/5m від 419 грн.18 пропозицій