Фільтр-подовжувач Logicpower LP-X5/5m
Фото 4 |
Logicpower LP-X5/5m |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logicpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logicpower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logicpower LP-X5/5m
Удлинитель сетевой (фильтр) LogicPower PREMIUM LP-X5 5м 3х1.5 (155155) | 367 грн. |
Сетевой фильтр LogicPower LP X5 5m 3520W Black 9585 LP X5 USB 5m 3520W Bla | 367 грн. |
Мережевий фільтр LogicPower LP-X5 5 м, 5 розеток, чорний (LP9585) | 390 грн. |
Фільтр мережі PREMIUM LP-X5 5 метрів (3520Вт) чорний | 399 грн. |
Корисно знати
Максимально поглинається енергія — це величина максимально поглинається енергії імпульсу, яку може розсіяти варистор у вигляді тепла без загрози руйнування
Модификації Logicpower LP-X5/5m
Ціни на Logicpower LP-X5/5m |
---|---|---|---|---|
Logicpower LP-X5/2m | від 259 грн. | 3 пропозиції | ||
Logicpower LP-X5/3m | від 297 грн. | 3 пропозиції | ||
Logicpower LP-X5/5m | від 367 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →