Игровой коврик Logitech G740
Фото 4 |
Logitech G740 |
|
Килимок Logitech позиціонується як комфортна ігрова поверхня для ігор з низькою роздільною здатністю. Спеціальна текстура тканинної поверхні забезпечує легке ковзання та гарну взаємодію з сенсором мишки, що дає йому можливість швидко перетворювати рухи рук у пересування курсору. За словами виробника, текстура близька до тієї, що є в оптимальних умовах тестування. Тому Logitech G740 оптимізована для точної роботи сенсорів мишок Logitech G, а також максимальної продуктивності в іграх з низьким DPI, які вимагають точного та швидкого відгуку на різкі, розгонисті рухи гравця.
Щодо дизайну моделі, він досить лаконічний: класична прямокутна форма, нейтральна чорна забарвлення і невеликий фірмовий логотип у нижньому кутку. Розміри килимка становлять 460х400 мм, товщина – 5 мм. Тобто це досить велика ігрова поверхня для комфортної роботи навіть під час тривалих та напружених сесій. Прогумова основа запобігає складання та ковзанню килимка, тому він залишається на місці при будь-яких пересуваннях мишки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech G740
Усі ціни 39 →Ігрова поверхня Logitech G740 Gaming Mouse Pad (943-000805) 943-000805 | 1 099 грн. |
Килимок для миші Logitech G740 (Black) 943-000805 | 1 099 грн. |
Ігрова поверхня Logitech G740 Gaming Mouse Pad Black (943-000805) | 1 417 грн. |
Игровая поверхность Logitech G740 Gaming Mouse Pad Black (943-000805) | 1 417 грн. |
Ігрова поверхня Logitech G740 Black (943-000805) 943-000805 | 1 099 грн. |