Игровой коврик Logitech G440 Hard Control
Logitech G440 Hard Control |
|
Компанія Logitech пропонує ігровий килимок для миші з лінійки G Series, який виконаний у класичному розмірі 340х280 мм з товщиною 3 мм. Він має чисту однорідну текстуру поверхні без будь-яких малюнків та візерунків, які можуть негативно вплинути на ефективність роботи датчика миші. Це сприяє точному перетворенню рухів миші на переміщення курсору. Logitech G440 Hard Control отримав тришарову конструкцію.
Верхній поліпропіленовий шар утворює поверхню килимка з низьким коефіцієнтом тертя. Внутрішній полістироловий шар служить надійною напівтвердою основою. Нарешті, гумова основа гарантує зчеплення та стійкість, запобігаючи ковзанню килимка по столу. В результаті ігрова поверхня не перешкоджає точним і швидким переміщенням миші і дозволяє їй рухатися навіть при застосуванні мінімальної сили. Крім того, покриття килимка легко очищається і не боїться вологи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech G440 Hard Control
Ігрова поверхня Logitech G440 Black (943-000791) 943-000791 | 899 грн. |
Ігрова поверхня Logitech G440 Gaming Mouse Pad Control Black (943-000791) | 819 грн. |
Игровая поверхность Logitech G440 Black (943-000099) | 699 грн. |
Logitech G440 Gaming Mouse Pad Control Black (943-000791) G440GamingMouseP | 899 грн. |
Килимок LOGITECH G440 Gaming (943-000791) | 899 грн. |