Вантажна шина Long March LM168 385/55 R19.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Long March LM168 385/55 R19.5 160K 385/55 R19.5 " 156 J 385/55 R19.5 " 160 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Long March 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Long March.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Long March LM168 385/55 R19.5 160K
Усі ціни 11 →Long March LM168 (причіпна вісь) 385/55 R19.5 160K | 12 151 грн. |
Long March LM168 (прицепная) (385/55R19.5 160K) | 11 679 грн. |
Long March LM168 (руль/прицеп) 385/55 R19.5 160K 20PR | 10 800 грн. |
Грузовые шины Long March LM168 (прицепная) 385/55 R19.5 160K 18PR 10025685 | 11 132 грн. |
LongMarch LM-168 (385/55R19.5 160K) | 10 593 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Long March LM168 385/55 R19.5 160K
Ціни на Long March LM168 385/55 R19.5 160K |
---|---|---|---|---|
Long March LM168 385/55 R19.5 156J | від 10 165 грн. | 1 пропозиція | ||
Long March LM168 385/55 R19.5 160K | від 10 593 грн. | 11 пропозицій |