Вантажна шина ANNAITE 366 235/75 R17.5 132M
Виберіть розмір вантажної шини
ANNAITE 366 235/75 R17.5 132M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANNAITE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANNAITE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ANNAITE 366 235/75 R17.5 132M
Annaite 366 (рулевая) 235/75 R17.5 132/130M 16PR | 4 550 грн. |
Грузовые шины Annaite 366 (рулевая) 235/75 R17.5 132/130M 16PR 1000722686 | 4 611 грн. |
Шини Annaite 366 (рулевая) 235/75 R17,5 132/130M 16PR | 4 675 грн. |
Вантажні шини Annaite 366 (рульова) 235/75 R17.5 132/130M 16PR | 4 888 грн. |
Шина Annaite 366 (рульова) 235/75 R17.5 132/130M PR16 | 4 957 грн. |