Вантажна шина Long March LM216 315/80 R22.5 158M
Відео 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Long March LM216 315/80 R22.5 158M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Long March 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Long March.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Long March LM216 315/80 R22.5 158M
Усі ціни 6 →Long March LM216 (рулевая) (315/80R22.5 158M) | 10 121 грн. |
Long March LM216 (рулевая) 315/80 R22.5 158/156M 22PR | 9 950 грн. |
LONG MARCH LM216 (рульова) 315/80R22.5 158/156M 22PR | 9 667 грн. |
LONG MARCH LONG MARCH LM216 (рульова) 315/80R22.5 158/156M 22PR | 9 713 грн. |
Long March LM216 (кермова) 315/80 R22.5 158/156M PR22 | 9 750 грн. |
Вантажні шини Long March LM216 (рульова) 315/80 R22.5 158/156M 22PR | 10 710 грн. |
Відеоогляди