Вантажна шина BOTO BT219 315/60 R22.5 152L
Виберіть розмір вантажної шини
BOTO BT219 315/60 R22.5 152L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BOTO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BOTO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BOTO BT219 315/60 R22.5 152L
Усі ціни 6 →Boto BT219 (рульова вісь) 315/60 R22.5 152/148L | 10 941 грн. |
Boto BT219 (рулевая) 315/60 R22.5 152/148L 16PR | 9 772 грн. |
Boto Boto BT219 (рулевая) 315/60 R22.5 152/148L PR16 | 9 592 грн. |
Boto BT219 (рулевая ось) 315/60 R22.5 152/148L | 10 939 грн. |
Boto BT219 (рульова вісь) 315/60 R22.5 152/148L | 10 932 грн. |
Шина Boto BT219 (рульова) 315/60 R22.5 152/148L PR16 | 10 123 грн. |