Наручний годинник Longines La Grande Classique L4.512.1.67.7
Відео 1Фото 5 |
Longines La Grande Classique L4.512.1.67.7 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Longines 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Longines.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Longines La Grande Classique L4.512.1.67.7
Годинник Longines La Grande Classique L4.512.1.67.7 L45121677 | 80 960 грн. |
Женские наручные часы LONGINES LA GRANDE CLASSIQUE DE LONGINES L4.512.1.67 | 80 960 грн. |
Часы La Grande Classique de Longines L4.512.1.67.7 | 80 960 грн. |
Часы La Grande Classique de Longines L4.512.1.67.7 | 80 960 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →