Стільчик для годування Lorelli Napoli
Відео 2Фото 8 |
Lorelli Napoli |
|
Можливість використання в якості бустера
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lorelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lorelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lorelli Napoli
Усі ціни 61 →Стільчик для годування Lorelli Napoli, рожевий (23729) | 4 586 грн. |
Стульчик для кормления Lorelli Napoli (blue surf bears) | 4 046 грн. |
Стільчик для годування Lorelli NAPOLI (grey candy) | 3 858 грн. |
Стільчик для годування Lorelli NAPOLI (pink bears) | 4 463 грн. |
Стілець для годування Bertoni/Lorelli NAPOLI blue surf bears (23731) | 4 213 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості стільчика для годування Lorelli Napoli:
- Ширина сидіння: 43 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →