Травень-слінг Love&Carry Lavtai
Відео 1Фото 10 |
Love&Carry Lavtai |
|
Слінг регулюється під розмір дитини
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Love&Carry 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Love&Carry.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Love&Carry Lavtai
Усі ціни 17 →Слінг Love & Carry ЛавТай Гео Шарфомай | 1 800 грн. |
Слінг Love & Carry ЛавТай Сахара Шарфомай | 1 800 грн. |
Слінг Love & Carry ЛавТай Сіті Шарфомай | 1 800 грн. |
Слінг Love & Carry ЛавТай Organic Кориця Шарфомай | 2 300 грн. |
Слінг Love & Carry ЛавТай Діаманти (LC317) Шарфомай | 1 800 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →