Слінг-шарф Love&Carry Sling Scarf
Відео 1Фото 18 |
Love&Carry Sling Scarf |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Love&Carry 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Love&Carry.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Love&Carry Sling Scarf
Слінг-шарф Love & Carry Темно-сірий (LC420) | 1 300 грн. |
Слінг-шарф Love & Carry Онікс (LC416) | 1 350 грн. |
Слінг-шарф Love & Carry Орхідея (LC421) | 1 300 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості слінга Love&Carry Sling Scarf:
- В комплекті сумочка для зберігання
РекомендуємоПорівняти в таблиці →