Кондиціонер AUX ASW-H18A4-DI 51 м²
Високопродуктивна побутова спліт-система для кондиціонування повітря в житлових або офісних приміщеннях площею до 51 м². Належить до серії інверторних кондиціонерів AUX FL-DC 2016-го модельного року. Від більш дешевих моделей аналогічної продуктивності відрізняється використання схемотехніки на основі сучасного інверторного компресора виробництва компанії GMCC з мікропроцесорним управлінням.
За рахунок реалізації принципу безперервної роботи компресора з динамічно змінною продуктивністю, це технічне рішення забезпечує високу енергоефективність класу А++ в режимі охолодження, плавний запуск і зупинку системи, високу точність підтримки заданої температури і знижений рівень шуму/вібрації. Кондиціонер AUX ASW-H18A4-DI має два основних (охолодження та обігрів) і два додаткових режиму роботи (осушення без зміни температури повітря та вентиляція).
Причому, завдяки кліматичним виконанням, відповідає вітчизняним реаліям, спліт-система зберігає працездатність у режимі обігріву навіть при значних негативних температурах зовнішнього повітря (до -21 °C). Кондиціонер підтримує функцію самоочищення теплообмінника від залишкової вологи, що виключає розвиток хвороботворних цвілевих і грибкових мікроорганізмів. Є тихий нічний режим і система автоматичного рестарту після серйозних збоїв в подачі електроживлення.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUX.
Купити AUX ASW-H18A4-DI 51 м²
Спліт-система AUX ASW-H18A4-DI | 32 000 грн. |
Кондиціонер AUX ASW-H18A4-DI | 14 231 грн. |
Спліт-система AUX ASW-H18A4-DI | 32 200 грн. |
Кондиціонер AUX ASW-H18A4-DI ION | 23 450 грн. |
Модификації AUX ASW-H18A4-DI
Ціни на AUX ASW-H18A4-DI |
---|---|---|---|---|
AUX ASW-H09A4-DI ION 25 м² | від 9 184 грн. | 4 пропозиції | ||
AUX ASW-H12A4-DI ION 35 м² | від 12 470 грн. | 4 пропозиції | ||
AUX ASW-H18A4-DI 51 м² | від 14 231 грн. | 4 пропозиції | ||
AUX ASW-H24A4-DI 70 м² | від 19 180 грн. | 4 пропозиції |