Аудіоінтерфейс M-AUDIO AIR | HUB
Відео 24Фото 16 |
M-AUDIO AIR | HUB |
|
Вбудований USB Hub на 3 разьема USB type A
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог M-AUDIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі M-AUDIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити M-AUDIO AIR | HUB
Усі ціни 6 →Інтерфейс для моніторингу M-AUDIO AIR | HUB 38576 | 3 938 грн. |
Аудиоинтерфейс M-AUDIO AIR | HUB | 3 839 грн. |
Аудіоінтерфейс M-AUDIO Air Hub | 3 938 грн. |
USB аудіоінтерфейс M-Audio AIR|Hub | 3 799 грн. |
Аудіоінтерфейс USB 24-біт/96кГц M-AUDIO AIR | HUB | 3 938 грн. |
Аудіоінтерфейс / звукова карта M-Audio Air Hub | 5 290 грн. |
Відеоогляди
У комплекті є кабель USB-C-USB-C та USB-C-USB-A.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →