Витяжка MAAN Vertical-2 60
Фото 8 |
MAAN Vertical-2 60 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAAN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAAN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MAAN Vertical-2 60
Усі ціни 9 →Витяжка похила Maan Vertical-2 60 White OVER60LEP.S3.BI.KSWEOНастінна витяжка
Витяжка призначена для монтажу на стіні, над плитою. Її характерною особливістю є довгий вертикальний дим... щеохід, який закриває витяжну трубу. У порівнянні з шафовими та підкамінними витяжками, вона відрізняється більшою потужністю. Незважаючи на назву, не всі моделі потребують підключення до вентиляційного каналу.
2 режими роботи
Витяжка, яка працює як в режимі відведення, так і в режимі всмоктування, є найбільш універсальним приладом. Його можна під'єднати до вентиляційного каналу, досягнувши таким чином більшої ефективності. Однак це не є обов'язковим. Витяжка може працювати і в режимі абсорбції, просто регулярно замінюючи вугільні фільтри. Завдяки рішенню 2-в-1 ви можете уникнути додаткових витрат у майбутньому, оскільки витяжка буде сама підлаштовуватис Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 4 789 грн. |
Витяжка похила Maan Vertical-2 60 Steel-Black OVER60LEP.S3.SA.KSB.KSEНастінна витяжка
2 режими роботи
Витяжка, яка працює як в режимі відведення, так і всмоктування, є найбільш універсальним приладом. Його можна під'єднати до вентиляційного каналу, досягнувши таким чином більшої ефективності. Однак це не є обов'язковим. Витяжка може працювати і в режимі абсорбції, просто регулярно замінюючи вугільні фільтри. Завдяки рішенню 2-в-1 ви можете уникнути додаткових витрат у майбутньому, оскільки витяжка буде сама підлаштовуватис Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 4 583 грн. |
Вытяжка наклонная Maan Vertical-2 60 White OVER60LEP.S3.BI.KSWEOНастенная вытяжка предназначена для монтажа на стенеВытяжка предназначена для монтажа на стене, над плитой. Ее характерной ос... щеобенностью является длинный вертикальный дымоход, который закрывает вытяжную трубу. По сравнению со шкафными и подкаминными вытяжками, она отличается большей мощностью. Несмотря на название, не все модели нуждаются в подключении к вентиляционному каналу.2 режима работыВытяжка, которая работает как в режиме отвода, так и в режиме всасывания, является наиболее универсальным прибором. Его можно подключить к вентиляционному каналу, достигнув таким образом большей эффективности. Однако это не является обязательным. Вытяжка может работать и в режиме абсорбции, просто регулярно заменяя угольные фильтры. Благодаря решению 2-в-1 вы можете избежать дополнительных расходов в будущем, поскольку вытяжка будет сама подстраиваться под ваши потребности.Нас Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 5 014 грн. |
Витяжка похила Maan Vertical-2 60 Black OVER60LEP.S3.MC.KSBEOНастінна витяжка
2 режими роботи
Витяжка, яка працює як в режимі відведення, так і в режимі всмоктування, є найбільш універсальним приладом. Його можна під'єднати до вентиляційного каналу, досягнувши таким чином більшої ефективності. Однак це не є обов'язковим. Витяжка може працювати і в режимі абсорбції, просто регулярно замінюючи вугільні фільтри. Завдяки рішенню 2-в-1 ви можете уникнути додаткових витрат у майбутньому, оскільки витяжка буде сама підлаштовуватис Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 3 991 грн. |
Вытяжка наклонная Maan Vertical-2 60 Black OVER60LEP.S3.MC.KSBEOНастенная вытяжка предназначена для монтажа на стенеВытяжка предназначена для монтажа на стене, над плитой. Ее характерной ос... щеобенностью является длинный вертикальный дымоход, который закрывает вытяжную трубу. По сравнению со шкафными и подкаминными вытяжками, она отличается большей мощностью. Несмотря на название, не все модели нуждаются в подключении к вентиляционному каналу.2 режима работыВытяжка, которая работает как в режиме отвода, так и в режиме всасывания, является наиболее универсальным прибором. Его можно подключить к вентиляционному каналу, достигнув таким образом большей эффективности. Однако это не является обязательным. Вытяжка может работать и в режиме абсорбции, просто регулярно заменяя угольные фильтры. Благодаря решению 2-в-1 вы можете избежать дополнительных расходов в будущем, поскольку вытяжка будет сама подстраиваться под ваши потребности.Нас Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 3 997 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 635 грн.
традиційна (пристінна), похила, потік: 320 м³/год, на відведення 153 м³/год, ширина 60 см
від 4 884 грн.
традиційна (пристінна), похила, потік: 325 м³/год, ширина 59.6 см
від 3 108 грн.
традиційна (пристінна), похила, потік: 470 м³/год, ширина 59.6 см
від 3 838 грн.
традиційна (пристінна), похила, потік: 266 м³/год, ширина 59.5 см
від 4 257 грн.
традиційна (пристінна), похила, потік: 266 м³/год, ширина 59.5 см
від 4 752 грн.
традиційна (пристінна), похила, потік: 266 м³/год, ширина 59.5 см