Витяжка Fabiano Bona 60
Fabiano Bona 60 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano Bona 60
Кухонная вытяжка Fabiano Bona 60 Black | 5 094 грн. |
Витяжка Fabiano Bona 60 black 8102.504.1134 | 5 094 грн. |
Витяжка Fabiano Bona 60 black 8102.504.1135 | 5 413 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →