Витяжка Akpo WK-4 Optima 60
Akpo WK-4 Optima 60 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo WK-4 Optima 60
Усі ціни 8 →Витяжка похила Akpo WK-4 Optima 60 White | 3 536 грн. |
Витяжка Akpo WK-4 Optima 60 White | 3 527 грн. |
Вытяжка Akpo WK-4 Optima 60 Black | 4 118 грн. |
Витяжка Akpo WK-4 Optima 60 White | 4 908 грн. |
Витяжка Akpo WK-4 Optima 60 Black | 4 706 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →