Шліфувальна машина Machtz MFS-400
Відео 1Фото 6 |
Machtz MFS-400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Machtz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Machtz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Machtz MFS-400
Усі ціни 7 →Шліфмашина вібраційна Mchtz MFS-400, електрична 400Вт | 890 грн. |
Шліфмашина вібраційна Mchtz MFS-400 S, 145х145х95, 20В | 850 грн. |
Шліфмашина вібраційна Mchtz MFS-400 S (11122) | 850 грн. |
Шліфмашина вібраційна Mchtz MFS-400 (11032) | 890 грн. |
Шліфмашина вібраційна Mаchtz MFS-400, електрична | 890 грн. |
Шліфмашина вібраційна Mchtz MFS-400 S | 850 грн. |
Шліфмашина вібраційна Mchtz MFS-400 | 890 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →