Болгарка Machtz MAG-23/2970
Фото 7 |
Machtz MAG-23/2970 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Machtz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Machtz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Machtz MAG-23/2970
Шліфмашина кутова Mchtz MAG-23/2970, болгарка 2970Вт | 3 590 грн. |
Шліфмашина кутова Mаchtz MAG-23/2970, болгарка | 3 590 грн. |
Шліфмашина кутова Machtz MAG 23/2970 | 3 590 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →