Каталог   /   ТВ та відеотехніка   /   Підставки й кріплення   /   Maclean

Настінне кріплення Maclean MC-648

Фото - Підставка / кріплення Maclean MC-648
Maclean MC-648
Колір
Тип
настінне кріплення
Мінімальна діагональ
13 "
Максимальна діагональ
43 "
Максимальне навантаження
30 кг
Регулювання
нахил
поворот
регулювання глибини
відхилення
Кут нахилу вгору
20 °
Кут нахилу вниз
20 °
Кут повороту
180 °
Кріплення VESA
75x75 мм
100x100 мм
100x200 мм
200x100 мм
200x200 мм
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maclean 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maclean.

Купити Maclean MC-648

Усі ціни 8 →

Настінне кріплення MACLEAN MC-648

Foroom.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
850 грн.

Настінне кріплення MACLEAN MC-648

Smartmag.biz.uaЗ нами 7 років
(Львів)
Поскаржитись
781 грн.

Поворотно-похила кронштейн для телевізорів 13-43 діагоналі Maclean MC-648 (max VESA: 200 x 200)

Маркетплейс: MAUDAU  tehnopost З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 003 грн.

Maclean Кріплення для телевізора Maclean MC-648 Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
999 грн.

Настінне кріплення MACLEAN MC-648 Black 1044276073

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
946 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Maclean MC-648