Електрочайник Rotex RKT05-G 2200 Вт 1.7 л бежевий
Rotex RKT05-G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex RKT05-G 2200 Вт 1.7 л бежевий
Усі ціни 8 →Rotex RKT05-G | 665 грн. |
Чайник ROTEX RKT05-G | 645 грн. |
Електрочайник Rotex RKT05-G | 549 грн. |
Чайник Rotex RKT05-G | 599 грн. |
Електрочайник ROTEX RKT05-G | 671 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →