Термопот Maestro MR-084 4.5 л
Фото 7 |
Maestro MR-084 3.3 л4.5 л |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Купити Maestro MR-084 4.5 л
Усі ціни 20 →Термопот Maestro MR-084 | 1 138 грн. |
Електрочайник Maestro MR-084 | 1 309 грн. |
Чайник Maestro MR-084 | 1 217 грн. |
Maestro MR-084 | 1 399 грн. |
Чайник Чайник-термос Maestro MR-084 | 1 360 грн. |
Бюджетна модель європейського бренду Maestro MR-084 обійдеться всього в 30 USD, що робить її доступною широкому колу споживачів.
Доступна простота
Дизайн термопота акуратний і лаконічний. Поєднання в корпусі білого пластику та нержавіючої сталі робить його універсальним для будь-якого інтер'єру. Зручність перенесення забезпечує підвісна ручка, а простоту догляду – знімна кришка.
Максимальний об'єм води, який можна залити в ємкість, становить 4.5 л. Нормувати кількість допомагає 4-рівнева шкала на лицьовій стороні корпусу.
Легкість управління
Про режими роботи сповіщає світловий індикатор, який спалахує червоним під час підігріву води, а після закипання – зеленим. Це значить, що прилад перейшов в режим підтримки температури.
На жаль, виставляти певну температуру нагрівання не можна, терморегулятор в моделі відсутня, що загалом-то, цілком логічно для її вартості.
Автоматична подача води
Подається вода з термопота трьома способами: автоматично, з допомогою електричної помпи, і вручну, натисканням на кнопку ручного насоса на кришці або важіль, захований за носиком. При цьому, слід визнати наявність істотного недоліку — відсутність блокування від випадкового натискання, яка вкрай важлива в разі користування приладом дітьми.
Зате є захист від перегріву. Термопот не включиться, якщо в ньому мало води або взагалі її немає. Але зловживати цим гідністю не варто. Чайник може швидко вийти з ладу, про що попереджає навіть сам виробник інструкції.
Maestro MR-084 — проста у використанні, недорога модель термопота на кожен день. Ідеальне рішення для офісу, великої родини.
- Функція повторного кип'ятіння
- Кнопка на панелі управління
- Ручна помпа
- Датчик дотику на носику
Модификації Maestro MR-084
Ціни на Maestro MR-084 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR-082 3.3 л | від 1 076 грн. | 23 пропозиції | ||
Maestro MR-084 4.5 л | від 1 093 грн. | 22 пропозиції |