Фен Maestro MR-201
Фото 4 |
Maestro MR-201 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-201
Усі ціни 15 →Фен Maestro MR-201 Pink | 280 грн. |
Фен Maestro MR-201-BLUE | 309 грн. |
Дорожній фен Maestro MR 201 | 443 грн. |
Фен Maestro MR-201-PINK | 289 грн. |
Фен дорожній Maestro Рожевий MR-201 | 335 грн. |
ще 10 пропозицій
Колірні варіанти:
- Рожевий з сірим
- Блакитний з сірим
РекомендуємоПорівняти в таблиці →