Плойка Maestro MR-272
Maestro MR-272 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-272
Усі ціни 10 →Maestro 272-MR | 211 грн. |
Плойка Maestro MR-272 | 189 грн. |
Плойка конусна Maestro MR-272s Жовтий з рожевим (DR-000069450) TRG-17758 | 227 грн. |
Щипці для волосся Maestro MR-272 | 440 грн. |
Плойка для волосся Maestro MR-272 | 455 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →