Машинка для стрижки Monte MT-5058R
Monte MT-5058R синій червоний |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-5058R
Машинка для стрижки Monte MT-5058R MT-5058 R red/black | 538 грн. |
Машинка для стрижки Monte MT-5058R | 532 грн. |
Машинка для підстригання MT-5058 R 18 Вт. Материал /покрытие лезвий - тита | 613 грн. |
Машинка для стрижки волосся Monte (MT-5058R) | 744 грн. |
Машинка для підстригання MONTE MT-5058 R | 535 грн. |
Модификації Monte MT-5058R
Ціни на Monte MT-5058R |
---|---|---|---|---|
Monte MT-5058B | від 532 грн. | 5 пропозицій | ||
Monte MT-5058R | від 532 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →