Ваги Magio MG-297
Фото 3 |
Magio MG-297 велике навантаженняНЕ діагностичні |
|
Деякі магазини можуть пропонувати стару модель з таким же артикулом MG-297.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Magio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Magio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Magio MG-297
Magio MG-297 | 490 грн. |
Ваги персональні Magio MG-297 30х30 см (25-1-MG-297) | 843 грн. |
Ваги для підлоги MAGIO MG-297 180кг Чорні | 720 грн. |
Ваги для підлоги magio mg-297 | 515 грн. |
Ваги підлогові Magio MG-297 | 495 грн. |
Модификації Magio MG-297
Ціни на Magio MG-297 |
---|---|---|---|---|
Magio MG-299 | від 417 грн. | 12 пропозицій | ||
Magio MG-298 | від 490 грн. | 2 пропозиції | ||
Magio MG-297 | від 490 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →