Ваги Monte MT-6011-3
Monte MT-6011-3 велике навантаженняНЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-6011-3
Усі ціни 10 →Ваги підлогові Monte MT-6011-3 | 398 грн. |
Вага підлогова Monte MT-6011-3 | 349 грн. |
Monte Ваги підлогові Monte MT-6011-3 | 398 грн. |
Monte 6011-3-MT | 340 грн. |
Ваги електронні 180кг MONTE MT-6011-3 | 522 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Monte MT-6011-3
Ціни на Monte MT-6011-3 |
---|---|---|---|---|
Monte MT-6011-3 | від 340 грн. | 10 пропозицій | ||
Monte MT-6011-5 | від 347 грн. | 9 пропозицій | ||
Monte MT-6011-6 | від 365 грн. | 5 пропозицій | ||
Monte MT-6011-8 | від 398 грн. | 4 пропозиції | ||
Monte MT-6011-2 | від 450 грн. | 4 пропозиції | ||
Monte MT-6011-1 | від 406 грн. | 4 пропозиції | ||
Monte MT-6011-7 | від 340 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →