Електрочайник Magio MG-503 2200 Вт 1.7 л графіт
Magio MG-503 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Magio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Magio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Magio MG-503 2200 Вт 1.7 л графіт
Усі ціни 23 →Електрочайник Magio MG-503 | 987 грн. |
Magio MG-503 | 720 грн. |
Електрочайник Magio МG-503 | 789 грн. |
Magio Електрочайник Magio МG-503 | 789 грн. |
Чайник Magio MG-503 | 663 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості електрочайника Magio MG-503:
- Обертання на підставці на 360°
РекомендуємоПорівняти в таблиці →