Електрочайник Magio MG-982 2200 Вт 2 л
Magio MG-982 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Magio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Magio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Magio MG-982 2200 Вт 2 л
Усі ціни 29 →Електрочайник Magio MG-982 | 1 044 грн. |
Электрочайник Magio MG-982 | 770 грн. |
Електрочайник Magio МG-982 | 767 грн. |
Magio МG-982 | 767 грн. |
Magio Електрочайник Magio МG-982 | 767 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →