Електрочайник Magio MG-100 2200 Вт 1.8 л чорний
Magio MG-100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Magio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Magio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Magio MG-100 2200 Вт 1.8 л чорний
Усі ціни 41 →Magio Magio MG-100 | 705 грн. |
Електрочайник Magio МG-100 | 605 грн. |
Електрочайник Magio MG-100 | 948 грн. |
Magio MG-100 | 635 грн. |
Электрочайник Magio MG-100 | 622 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості електрочайника Magio MG-100:
- Обертання на підставці на 360°
- Захист від включення без води
- Кнопка відкривання кришки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →