Стайлер Adler AD 2317
Фото 7 |
Adler AD 2317 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 2317
Усі ціни 24 →Стайлер Adler AD-2317 | 419 грн. |
Випрямляч для волосся Adler AD 2317 | 400 грн. |
Керамічний випрямляч Adler AD 2317 | 462 грн. |
Adler AD-2317 | 499 грн. |
Випрямляч для волосся ADLER AD-2317 | 450 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →