Стайлер Gemei GM-422
Фото 4 |
Gemei GM-422 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-422
Усі ціни 13 →Праску випрямляч плойка для волосся Gemei GM-422 з керамічним покриттям | 499 грн. |
Праска IGemei Gm-422 – плойка для вирівнювання та укладання волосся. | 629 грн. |
Плойка Випрямляч Для Волосся Gemei Gm-422 Біло-Рожевий | 599 грн. |
Прасочка для волосся випрямляч плойка GEMEI GM-422 50W | 539 грн. |
Випрямляч волосся Geemy by Gemei Gm-422 Білий плойка для укладання з термо | 450 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →