Електрочайник Magio MG-988 нержавіюча сталь
Фото 4 |
Magio MG-988 2020 рік бронзовий нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Magio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Magio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Magio MG-988 нержавіюча сталь
Усі ціни 9 →Magio MG-988 | 1 015 грн. |
Електрочайник Magio MG-988 | 1 023 грн. |
Електрочайник-Термос MAGIO МG-988 | 1 310 грн. |
Електрочайник MAGIO MG-988 | 1 239 грн. |
Електронний чайник MAGIO MG-988, Маленький електрочайник, Тихий UZ-739 еле | 1 100 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Magio MG-988
Ціни на Magio MG-988 |
---|---|---|---|---|
Magio MG-987 бронзовий | від 999 грн. | 20 пропозицій | ||
Magio MG-989 мідний | від 1 130 грн. | 20 пропозицій | ||
Magio MG-988 нержавіюча сталь | від 1 015 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →