Кишеня для накопичувача Maiwo K3568G2
Maiwo K3568G2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maiwo K3568G2
Усі ціни 14 →Кишеня зовнішня Maiwo HDD 3,5"/2,5" USB3.1 GEN2 (K3568G2) | 1 094 грн. |
Карман Maiwo внешний для HDD 3,5"/2,5" SATA через USB3.1 GEN2 (K3568G2) K3 | 839 грн. |
Maiwo K3568G2 | 875 грн. |
Maiwo Case 2.5"/3.5" USB 3.1 (K3568G2) Black K3568G2 | 875 грн. |
Кишеня зовнішня Maiwo HDD 3,5"/2,5" USB3.1 GEN2 (K3568G2) K3568G2 | 875 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →