Циркулярна пила Makita 5103R
Makita 5103R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita 5103R
Усі ціни 7 →Дискова пила Makita 5103R | 19 366 грн. |
Дискова пила Makita 5103R | 28 225 грн. |
Дискова пила Makita 5103 R 5103R | 19 366 грн. |
Ручна дискова пила Makita 5103r | 19 600 грн. |
Makita 5103R | 25 080 грн. |
Makita 5103R | 25 707 грн. |
Дисковая пила MAKITA 5103R | 27 629 грн. |
Відеоогляди