Відрізна пила Makita LW1400
Відео 2Фото 6 |
Makita LW1400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita LW1400
Усі ціни 21 →Відрізна пилка по металу Makita LW1400 в картонній коробці | 11 053 грн. |
Монтажна пила Makita LW1400 (2 кВт, 355 мм) | 13 990 грн. |
Пила монтажная по металлу Makita (LW1400) | 13 991 грн. |
Відрізна машина Makita LW1400 2200Вт, 355мм (LW1400) | 13 991 грн. |
Дисковая пила Makita LW1400 | 10 929 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди